your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

Therion7777 Therion7777 napisał(a) o The Pillars of the Earth (7)

Potencjał ogromny, ale realizacja niektórych wątków niestety wpływa na całość. Co mi się podobało to, że prawie ciągle coś się dzieje, więc usypiający nie jest. Z powodów oczywistych niektóre wątki spłycone i nierozwinięte należycie. Donald Sutherland na okładce jest trochę na siłę, bo występuje bodajże tylko w dwóch odcinkach. Generalnie polecam, bo ciekawa produkcja :)

7 gwiazdki

Therion7777 Therion7777 napisał(a) o 22 kule (7)

Całkiem zgrabnie zrealizowana produkcja jak na francuskie kino akcji. Z ciekawością obejrzałem do końca i nawet chyba ani razu się nie nudziłem :)

7 gwiazdki

Therion7777 Therion7777 napisał(a) o Mały wielki wojownik (6)

Nie wybitny, ale całkiem niezły. Żałuję tylko, że oglądałem go 5 dni, hehe, bo często zasypiałem po 10 minutach i bynajmniej nie dlatego, że nudny. Zmęczenie mnie dopadało :) No i Jackie Chan widać, że ma dystans do siebie :)

6 gwiazdki

Therion7777 Therion7777 napisał(a) o JCVD (7)

Film wart obejrzenia choćby dla monologu JCVD :) Realizacyjnie bardzo dobrze.

7 gwiazdki

Therion7777 Therion7777 napisał(a) o Harjunpää ja pahan pappi (7)

Gdyby nasi policjanci tak wyglądali jak w tym filmie to byłby piękny spokój na ulicach :) Bardzo ciekawa realizacja. Fabularnie może nie majstersztyk, ale ten film to kolejny przykład, że europejskie kino grozy jednak nie ginie. Polecam.

7 gwiazdki

Therion7777 Therion7777 napisał(a) o Nienasycony (5)

Nigdy nie zrozumiem czemu Schumacher wpada w takie pułapki. Początek nawet niezły, potem równia pochyła. Nie zdziwiłbym się gdyby ktoś nie ogarniał swoich salw śmiechu podczas oglądania. Zwłaszcza przy scenach, które mają być straszne i brutalne,a są po prostu kiepskawo zrealizowane. Fassbender nie ratuje, bo i tak mało go widać, Purcella nie lubię, a Cavill jest po prostu sanitariuszem, więc nie wymagałem od jego postaci nie wiadomo czego. Prawdę powiedziawszy po plocie spodziewałem się jednak [...] Przeczytaj całość

5 gwiazdki

Therion7777 Therion7777 napisał(a) o Stalingrad (8)

Co jak co, ale jak Niemcy nakręcą film o II Wojnie Światowej to w zasadzie od razu można uznać, że będzie bardzo dobry. Rozmiar nieszczęścia i beznadziei ogromny.

8 gwiazdki